Wystawa ?Foto&Grafika? – PATRONAT MEDIALNY

610_1

Wystawa ?Foto&Grafika? prezentuje prace dusznickich artystów: Tomasza Szewczyka ? autora fotografii kreatywnych, wykonanych metodą kolażu komputerowego, łączącego kilka różnych technik, takich jak rysunek, malarstwo, fotografia i Artura Golińskiego ? twórcy grafik wykonanych w tradycyjnych technikach druku wklęsłego. Wernisaż ekspozycji odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 17.00.

Tomasz Szewczyk – absolwent Wydziału Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, na kierunku – realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografii oraz Studium Fotograficznego Pho-Bos we Wrocławiu. Nauczyciel i promotor fotografii w Klubie Fotograficznym Formaty we Wrocławiu oraz Klubie Fotograficznym Powiększenie w Dusznikach-Zdroju.

Artur Goliński – absolwent Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu Dyplom z Grafiki Warsztatowej w pracowni prof. Jacka Szewczyka i prof. Przemysława Tyszkiewicza oraz Rysunku Zawodowego w pracowni prof. Eugeniusza Geta-Stankiewicza. Adiunkt w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, gdzie prowadzi Pracownię Graficzną, nauczyciel przedmiotu Zajęcia Artystyczne w Zespole Gimnazjalno-Licealnym w Dusznikach-Zdroju oraz instruktor zajęć plastycznych w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Dusznikach-Zdroju.

Artur Goliński

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju

610_1

610_2

Share:

Author: admin