Czerwony Kapturek w Ołdrzychowicach

454_0

Przedstawienie, adresowane głównie do młodszych mieszkańców Ołdrzychowic i okolic zrealizowane zostało przez kreatywne dziewczyny z supergrupy, przy niewielkiej pomocy Stowarzyszenia Jaskier i Ośrodka Kultury Gminy Kłodzko. Scenografia, scenariusz, reżyseria, kostiumy, muzyka ? to wszystko zasługa Natalii, Klaudii, Magdy, Justyny, Pauliny, Ani, Kasi ? stanowiących trzon grupy. Dziewczyny mają mnóstwo świetnych pomysłów, i naprawdę chcą aktywnie uczestniczyć w życiu wsi. Tak trzymać!!!

 

Spektakl odbył się 25.02.2011, przy okazji balu karnawałowego organizowanego przez OKGK właśnie: dzieci biorące udział w balu z zaciekawieniem obserwowały wydarzenia na scenie, a gdy kurtyna opadła nagrodziły aktorki gromkimi brawami. Podobało się!

W najbliższym czasie grupa FREEZEE weźmie udział w imprezie ?Wirtualna Poradnia Zdrowia? (międzynarodowej akcji ?Tydzień z Internetem?) organizowanej przez Bibliotekę Publiczną Gminy Kłodzko z/s w Ołdrzychowicach. Wszystkich serdecznie zapraszamy (04.03.2011 godz. 16.00 BPGK), dziewczynom, podziwiając za pomysły i społeczne zaangażowanie ? rzadko obecnie spotykane wśród ludzi – życzymy dużo powodzenia i samych sukcesów.

454_1 454_2
454_3 454_4

 

Piotr Smółka

Stowarzyszenie ?Jaskier?

Share:

Author: admin