WENA 2013 – Plebiscyt

731 1

Internauci wskażą najbardziej kreatywne osoby, twórcze środowiska oraz sprzyjające im instytucje na terenie powiatów: kłodzkiego, ząbkowickiego, dzierżoniowskiego, świdnickiego i wałbrzyskiego. Plebiscyt już zaczął się, o czym z satysfakcją pragnę Państwa powiadomić.
Do 31 grudnia 2013 r. trwać będzie zgłaszanie i głosowanie na kandydatów w kategoriach: „Osoba z WENĄ”, „Zespół z WENĄ” oraz „Instytucja z WENĄ”. W następnym etapie tj., do 31 stycznia 2014 r. możliwe będzie tylko głosowanie. Z kolei do 28 lutego 2014 r. nastąpi podsumowanie plebiscytu, przyznanie i wręczenie tytułów w poszczególnych kategoriach plebiscytu WENA 2013.

Szczegółowe informacje o zasadach zgłaszania i głosowania można znaleźć na stronie: http://vvena.pl/wena-2013/
Plebiscyt WENA 2013 jest otwarty dla każdej osoby, każdego środowiska i każdej instytucji, jeśli ich cechą jest kreatywność. Tym bardziej zapraszam i jednocześnie proszę Państwa o wsparcie tej inicjatywy.
Jeśli jest to możliwe bardzo proszę o opublikowanie informacji o plebiscycie WENA 2013 i zachęcenie Państwa Czytelników do zgłaszania kandydatów i głosowania na najlepszych z nich.
Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję za dołączenie do grona tych, którzy cenią i wspierają kreatywność mieszkańców naszego regionu.

Krzysztof Kotowicz
redaktor naczelny Portalu
VVENA.PL
info@vvena.pl
gsm: 601181334

731 2

Share:

Author: admin