HRABSTWO KŁODZKIE dla KAŻDEGO, dla MAŁEGO i DUŻEGO

613_1

613_1Pierwszy folder ?Z przygodą 5+? prezentuje turystyczne propozycje dla dzieci. Znajdziemy wśród nich m.in. Ogród Bajek w Międzygórzu, Jaskinię Niedźwiedzią , Błędne Skałki, ZOO Safari w Dvore Kralove, Szlak ginących szlaków, kłodzką Twierdzę, Muzeum Górnictwa w Nowej Rudzie , Plac Zabaw w Szczytnej czy Kuźnię Przygody w Boboszowie. Folder wydany jest w formie malowanki.

Drugi ?Z andrenaliną 25 +? przedstawia z kolei propozycje aktywnego wypoczynku bowiem jak piszą autorzy ?Hrabstwo Kłodzkie to ziemia obiecana dla pasjonatów mocnych wrażeń? Narciarstwo, proszę – alpejskie, tourowe, pozaszlakowe, biegowe, telemark. Wspinaczka – skałkowa, lodowa, bouldering, na ścianach sztucznych. Rowery, kolarstwo szosowe, przełajowe, górskie, cross country, down hill. Spadochroniarstwo, paralotniarstwo, kajakarstwo górskie, rafting, bungee, motocross, quady, rajdy samochowe i off-road, jeździectwo konne?. I oto Hrabstwo Kłodzkie właśnie?.

Trzeci z folderów ?Z pomysłem 55+? odkrywa natomiast niezwykłą urodę tej krainy i jej fascynującą historię ale i ? odnajduje źródło, którego energia napełnia nas spokojem i wielką siłą. To dla tych osób są m.in. muzealne oferty, niezwykłe architektoniczne szlaki, znane wszystkim zdroje, górskie wędrówki czy wodne przygody. Każdy bez względu na wiek i upodobania znajdzie tu więc swoje wyjątkowe miejsca i atrakcje.

Te tak ciekawe, ale i w pełni przydatne podczas pobytu foldery możemy otrzymać w punktach IT lub w biurach promocji poszczeg. miejscowości. Polecamy je zwł. w przededniu kolejnego turystycznego sezonu.

Mamy też dla Państwa jeden taki zestaw wraz z kompletem map i promocyjnych gadżetów. Wystarczy tylko napisać ? jak zaplanowaliście sobie najbliższy majowy weekend na Ziemi Kłodzkiej. Nagrodę przyznamy w drodze losowania. Nasz adres biuro@ziemiaklodzka.pl Na maile czekamy do końca maja br.

 

JANUSZ PUSZCZEWICZ

Share:

Author: admin