WYBIERAMY ?AMBASADORÓW TURYSTYKI KŁODZKIEGO HRABSTWA?

628 0

628 1

Wielu naszych czytelników pisze nam często o osobach czy instytucjach/organizacjach, które wyjątkowo promują Ziemię Kłodzką. Promują poprzez swoją aktywną działalność i samą postawę wobec turystów oraz kuracjuszy odwiedzających ten region. To dzięki nim wracamy po raz kolejny w ten zakątek. To oni odkrywają przed nami uroki i historię tej ziemi. To wreszcie wielu z nich promuje na swój wyjątkowy sposób kłodzki region, często daleko od tego miejsca.

Spotykamy ich też na swoich redakcyjnych szlakach. O wielu z nich pisaliśmy już wielokrotnie na portalowych stronach. Są swoistymi ?cichymi? ambasadorami Ziemi Kłodzkiej, chociaż na co dzień pozostają w cieniu. Nie czynią tego bowiem dla żadnych tytułów czy zaszczytów.

 

628 2Nawiązując do wypowiedzi p. Krzysztofa Baldy nt. honorowych tytułów AMBASADORA TURYSTYKI HRABSTWA KŁODZKIEGO proponujemy wspólną akcję uhonorowania tych osób czy instytucji. Wspólną bowiem PATRONAT HONOROWY nad naszą akcją objęła KAPITUŁA KŁODZKIEGO HRABSTWA.

 

Kto zdaniem Państwa szczególnie zasługuje na ten tak zaszczytny tytuł?

 

Każda kandydatura będzie stosownie weryfikowana przez naszą redakcję. Ostateczne wspólne ?portalowe? nominacje pozwolimy sobie przesłać do Kapituły Hrabstwa Kłodzkiego. Oczywiście będę to tylko sugestie bowiem ostateczna decyzja należy już do najwyższych władz Hrabstwa.

Propozycje wraz z pełnym uzasadnieniem prosimy nadsyłać do końca września 2012 r. na adres: red.naczelny@ziemiaklodzka.pl z dopiskiem ?AMBASADOR?.

Dla autora najciekawszej wypowiedzi przewidujemy nagrodę ? niespodziankę.

 

ZACHĘCAMY DO ZGŁASZANIA KANDYDATUR do TYTUŁU ?AMBASADORA TURYSTYKI HRABSTWA KŁODZKIEGO?!

Autor: JANUSZ PUSZCZEWICZ

Share:

Author: admin