PORTALOWE NOMINACJE na ?AMBASADORÓW ZIEMI KŁODZKIEJ?

662 1

Prosiliśmy wtedy naszych czytelników o zgłaszania swoich kandydatur. Kto zdaniem Państwa zasługuje szczególnie na to prestiżowe wyróżnienie ? Kto poprzez swoją codzienną działalność i niezwykłą aktywność promuje w sposób szczególny ten region ? Kto wreszcie sprawia, że wracają tu ponownie nasi goście ?

Na podstawie przesłanych maili i zgłoszeń mamy zaszczyt przedstawić Szacownej Kapitule Hrabstwa Kłodzkiego nasze portalowe nominacje.

  1. MUZEUM ZIEMI KŁODZKIEJ w Kłodzku

  2. MUZEUM PAPIERNICTWA w Dusznikach-Zdroju

  3. MUZEUM FILUMENISTYKI w Bystrzycy Kłodzkiej

Cieszy szczególnie, że nasi goście odwiedzający kłodzki region doceniają i odwiedzają miejscowe placówki muzealne. Cieszy, że oprócz górskich wędrówek czy kuracyjnych pobytów znajdują jeszcze czas na odwiedzenie muzeum. Zresztą ich oferta jest niezwykle bogata i urozmaicona.

  1. ZESPÓŁ UZDROWISK KŁODZKICH S.A.

  2. UZDROWISKO LĄDEK- DŁUGOPOLE S.A.

Większości czytelnikom – Ziemia Kłodzka kojarzy się głównie z bazą sanatoryjną. Chwalą ją za profesjonalizm, poprawiające się z roku na rok warunki i miłe przyjęcie. Zapowiadają swoje kuracyjne powroty a to wszystko za sprawę gestorów tutejszej bazy sanatoryjnej. Stąd i takie też nominacje.

  1. AGROTURYSTYKA ?Siedlisko? w Kamieńczyku

  2. AGROTURYSTYKA ?U Kasi? w Roszycach

Coraz więcej osób wybiera /mimo szerokiej oferty hotelowo- pensjonatowej/ bazę agroturystyczną. Chwalą ją za ciekawą i oryginalną ofertę, bliski kontakt z naturą i swojską wręcz domową atmosferę. W tej też grupie było najwięcej zgłoszeń, wybraliśmy te które otrzymały najwięcej głosów.

  1. SCHRONISKO NA SZCZELIŃCU

Nominacja m.in. za magiczne położenie i wyjątkową gościnność.

  1. GMINA RADKÓW

  2. GMINA KŁODZKO

Nominacja może dość nietypowa, ale czytelnicy chwalą władze i mieszkańców tych gmin za aktywne działania na rzecz rozwoju turystyki. Chwalą za promocję, aktywność turystyczną oraz bogatą ofertę wypoczynku w tych gminach.

Specjalnie nie ujmujemy w nominacjach hoteli i pensjonatów bowiem dla tej grupy przewidujemy oddzielny, specjalny plebiscyt. Poprosimy wtedy o wytypowanie tych najlepszych ?

Być może niektórzy z nominowanych zostali już wyróżnieni tym tytułem, nie dotarliśmy bowiem do listy posiadających tytuł AMBASADORA. Wszystkim jednak gratulujemy takiego dorobku i takiej też oferty przyciągającej tak wielu z nas. To za ich m.in. sprawą wracamy tu ponownie. To prawdziwi AMBASADOROWIE ZIEMI KŁODZKIEJ. Listę nominowanych przekażemy p. Krzysztofowi Baldy.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy, za liczne maile i przesłane opinie.

JANUSZ PUSZCZEWICZ


Przeczytaj również:

Share:

Author: admin