Plebiscyt na najlepszą samorządową stronę internetową Ziemi Kłodzkiej – ANKIETA

plebiscyt
EDYCJA – 2011

Internetowe strony są istotnym elementem współczesnej informacji oraz promocji. Czy spełniają jednak nasze oczekiwania i wymagania? Czy znajdujemy w nich aktualną i pełną informację? Czy pomagają nam np. w turystycznym odkrywaniu Ziemi Kłodzkiej?

 

Głosowanie w ankiecie zostało zakończone dnia 01 czerwca. Dziękujemy serdecznie za oddane głosy i komentarze !

 

A oto wyniki edycji ‘2011 naszego plebiscytu:

Oddano łącznie 705 unikalnych głosów.

Oddano łącznie 35 komentarzy i maili z uwagiami i propozycjami od naszych czytelników.

 

Na naszym podium zwyciężców witamy:

1ms Kłodzko miasto z 278 głosami (39%)
2ms Lądek Zdrój z 172 głosami (24%)
3ms Szczytna z 98 głosami (13.9%)
W dalszej kolejności z liczbą głosów powyżej 20 uplasowali się: Bystrzyca Kłodzka (74), Kudowa Zdrój (30), Powiat Kłodzki (28)

 

Dziękujemy za wszystkie otrzymane maile z pozytywnymi jak i krytycznymi uwagami dotyczącymi samorządowych stron interntowych, jak i samego plebiscytu.

Na dodatkowe wyróżnienie zasługują nasi zwyciężcy czyli Kłodzko i Lądek Zdrój, którzy w napływających do nas mailach uzyskali najwięcej pozytywnych opinii dotyczących szaty graficznej i czytelności dla turystów. Dziękujemy również za pozytywne słowa skierowane do naszego portalu.

Wśród głosujących jak i osób które nadesłały nam komentarze rozlosujemy książkowe upominki.

?Gratulujemy !!

 

Na pierwszy ogień proponujemy SAMORZĄDOWE STRONY INTERNETOWE poszczególnych miast i gmin Ziemi Kłodzkiej. W sezonie letnim wybierzemy z kolei najlepszą turystyczną stronę kłodzkiego regionu.

To już trzecia edycja naszego plebiscytu. Na każdą edycję napływają dziesiątki oddanych głosów. Najwięcej z kłodzkiego regionu, ale i całego Dolnego Śląska. Druga połowa to głosy z całej niemal Polski oraz głosy naszych zagranicznych internautów. To oni szukają na tych stronach gł. informacji o walorach i turystycznych aspektach danej miejscowości czy gminy. Czy samorządy właściwie wykorzystują możliwości które daje internet? Czy ich strony łączą w sobie element lokalnego przekaźnika z elementem promocji swojego terenu? Na te i inne pytania niech odpowiedzą już sami czytelnicy.

Dla najlepszej przewidujemy ?INTERNETOWĄ RÓŻĘ KŁODZKĄ?, portalowe dyplomy otrzymają również laureaci pierwszych miejsc. Najlepsze strony mają ponadto zapewnioną stałą promocję i reklamę w naszym portalu.

ZAPRASZAMY do GŁOSOWANIA. Wybierzmy wspólnie najlepszą samorządową stronę internetową Ziemi Kłodzkiej.

Swój głos można oddać na poniższej ankiecie. Wystarczy zaznaczyć wybraną pozycję, wpisać swój adres email i wysłać swój głos. Jedna osoba (jeden adres email) ma możliwość oddania tylko jednego głosu.

Głosowanie rozpoczęte zostało z dniem 1 marca 2011 r. Głosujemy do końca maja br.

Oczekujemy również na same wypowiedzi, sugestie i uwagi w tym temacie. Wypowiedzi prosimy nadsyłać na adres: biuro@ziemiaklodzka.pl z dopiskiem ?plebiscyt?. Wśród głosujących rozlosujemy książkowe upominki. 

PATRONAT HONOROWY nad plebiscytem objął Wicestarosta Kłodzki Pan Adam Łącki. PATRONAT MEDIALNY objęła natomiast redakcja ?WROCŁAWIANINA? , ?Gazety Prowincjonalnej BRAMA? oraz TELEWIZJA SUDECKA .

Obejrzyj materiał TV Sudeckiej o organizowanym plebscycie.

patroni

{loadposition poll_2}
Share:

Author: admin