Rozrywka i Kultura

{datsopic id=74 align=left}Bogata jest oferta kulturalna tutejszych miejscowości. Organizowane są na ternie Ziemi Kłodzkiej imprezy znane w całej Polsce i często daleko poza jej granicami. Większość uzdrowisk ma już swoje stałe imprezy cykliczne organizowane co rocznie, przyciągające wiele znanych osobistości i mnóstwo gości. Są i imprezy bardziej rozrywkowe, w tym tradycyjne Dni, okolicznościowe święta, pikniki czy festyny.

{datsopic id=80 align=right}Uzdrowiskowe kawiarnie cieszą się zawsze dużą popularnością zwłaszcza wieczorem. Zabawa przy dźwiękach dobrego zespołu muzycznego przyciąga rzesze kuracjuszy i gości. Na ogół są to typowe dancingi oraz popołudniowe wieczorki. Oferta lokali jest niezwykle bogata i urozmaicona. Często organizatorzy proponują tzw. białe wieczorki kiedy to całą inicjatywę oddaje się w ręce pań. Organizowane są konkursy i zabawy np. konkursy tańca, stroju itp. Niezwykłym powodzeniem cieszą się zabawy przy muzyce z lat 60 i 70-tych. Gdzie te prywatki … Ich przedłużeniem są uzdrowiskowe zabawy.

Miejscowe biura turystyczne oferują wycieczki, ich oferta jest niezwykle bogata. Mamy możliwość poznać uroki i walory Ziemi Kłodzkiej. Poznajemy naszych południowych sąsiadów, często są wyjazdy do Wiednia czy Niemiec. Szczególnie polecamy wycieczki po regionie, nikt nie pożałuje takiej decyzji.

Share:

Author: admin