Polanica Radków Triathlon Cup 2011

prtriathlon

471_ban

 

prtriathlon

 

Rozpoczęły się zapisy uczestników do Polanica Radków Triathlon Cup 2011. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez oficjalną stronę zawodów www.prtriathlon.pl

Polanica Radków Triathlon Cup to jedyne na Dolnym Śląsku zawody triathlonowe.

 

Triathlon jest wszechstronną i widowiskową dyscypliną zyskującą rokrocznie tysiące zwolenników na całym świecie. Można go z powodzeniem uprawiać bez względu na wiek i płeć. W Polsce również przybywa amatorów sportu łączącego pływanie, jazdę na rowerze oraz bieg. Zawody Polanica Radków Triathlon Cup zostaną rozegrane 14 sierpnia 2011 r. na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km kolarstwa oraz 10 km biegu).

Na zawody zapraszają organizatorzy: Gmina Polanica, Gmina Radków oraz AIC Recruitment.

Zapraszamy zarówno zawodników regularnie biorą udział w zawodach triathlonowych, jak i tych którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w triathlonie.

 

Biuro zawodów:

Aleksandra Borkowska -Odo

biuroprasowe@prtriathlon.pl

Tel./ Fax +48717947606

www.prtriathlon.pl

Zapraszamy do udziału w Polanica Radków Triathlon Cup 2011:

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach triathlonowych na Dystansie Olimpijskim. Zawody odbędą się w niedzielę 14 sierpnia 2011 r. Organizatorami zawodów są Gmina Polanica ? Zdrój, Gmina Radków oraz AIC Recruitment.

Jesteś zawodnikiem regularnie biorącym udział w zawodach triathlonowych? Nie może Cię zabraknąć na Polanica Radków Triathlon Cup 2011.

Lubisz pływanie, jazdę na rowerze i bieg, ale nigdy nie próbowałeś sił w triathlonie? Teraz nadszedł na to odpowiedni czas. Zgłoś się do zawodów głównych Polanica Radków Triathlon Cup 2011.

14 Sierpnia 2011 roku niezwykle malownicze trasy wokół Polanicy ? Zdrój i Radkowa należeć będą do triathlonistów. Przed Wami 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze oraz 10 km biegu, czyli klasyczny Dystans Olimpijski.

Firmy oraz kluby zapraszamy do rywalizacji w klasyfikacji sztafet.

Prawdziwe powody do dumy będą mieli wszyscy Ci, którzy zmierzą się z trasą triathlonu i ukończą ją. Zacznij przygotowania i pokonaj dystans Polanica Radków Triathlon Cup 2011.

Startujemy w Radkowie, finiszujemy w Polanicy ? Zdrój. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe.

14 sierpnia 2011 r. będzie świętem triathlonu na Dolnym Śląsku. Spotkajmy się na Polanica Radków Triathlon Cup 2011. Więcej na www.prtriathlon.pl .

471_logo

Share:

Author: admin