ZAPROSZENIE DO AGROTURYSTYCZNEGO KONKURSU

 

Konkurs obejmuje trzy kategorie: pamiętnik, wspomnienia i wrażenia /uwagi, opinie, oceny/. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie www.pamietnikiagroturystyki.pl Termin nadsyłania prac upływa 15 lutego br.

Ziemia Kłodzka szczególnie bogata jest w agroturystyczne gospodarstwa. Coraz większe grono naszych gości korzysta już z tej, tak bogatej oferty wypoczynku. Podzielmy się więc swoimi odczuciami, wrażeniami czy opiniami nt. agroturystycznego wypoczynku.

Zachęcamy też właścicieli gospodarstw agroturystycznych do spisania swoich relacji. Jak np. powstały ich gospodarstwa, jakie napotkali problemy na swojej drodze, jakie też odnieśli sukcesy. Wiele z nich ma niemały dorobek, piszemy o nich często w naszym portalu. Często też je odwiedzamy i nagradzamy swoimi portalowymi nagrodami ?Złotym Kłosem? czy tradycyjnym już ?Mikołajkiem?.

Pokażmy więc szerszemu gronu nasze agroturystyczne wrażenia, odczucia i opinie. Autorzy wyróżnionych prac zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami.

Korzystając z okazji dziękujemy krakowskiemu Centrum Doradztwa Rolniczego za podjęcie tak cennej agroturystycznej inicjatywy.

Mamy też do naszych Czytelników uprzejmą prośbę. Swoimi agroturystycznymi wrażeniami i odczuciami podzielcie się również z nami. Ziemia Kłodzka agroturystyką przecież też stoi?

 

Share:

Author: admin