Nasze Rekomendacje – Muzeum Ziemi Kłodzkiej

700 1

Na pierwszy ogień – zapraszamy do MUZEUM ZIEMI KŁODZKIEJ /Kłodzko ul. Łukasińskiego 4 www.muzeum.klodzko.pl/.

Czynna jest tam bowiem wyjątkowa wystawa „Z DZIEJÓW KŁODZKA” ukazująca dzieje miasta i jego tysiącletnią historię. Wystawa niepowtarzalna, którą należy po prostu zobaczyć. Proponujemy np. włączyć ją do naszego niedzielnego spaceru, wtedy zresztą muzeum zaprasza na bezpłatne zwiedzanie. Tej wystawy nie może ominąć mieszkaniec Kłodzka i regionu, nie mogą jej również ominąć nasi kłodzcy goście.

 

 

My już byliśmy i jesteśmy pod wrażeniem. Wyjątkowa sceneria, w tym zwiedzanie muzealnych podziemi, możliwość obejrzenia archiwalnych materiałów filmowych i eksponatów- których nigdzie już nie spotkamy.

Przy okazji gratulujemy nominacji w konkursie na najciekawsze muzealne wydarzenie roku – SYBILLA 2012 organizowanym przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dziękujemy uprzejmie za zaproszenie.

Zapraszamy również czytelników do zgłaszania swoich kandydatów. Co zdaniem Państwa należy szczególnie zobaczyć na Ziemi Kłodzkiej? Obok których imprez czy wydarzeń nie możemy przejść obojętnie? Wdzięczni będziemy za kontakt i Państwa propozycje. Czekamy na maile biuro@ziemiaklodzka.pl z dopiskiem „Rekomendacja”.

JANUSZ PUSZCZEWICZ

Więcej:

Share:

Author: admin