III POLSKO – CZESKIE DNI MEDIÓW

536_1

536_1

W dniach 17- 18 października 2011 r. odbędą się w czeskim uzdrowisku Velke Losiny III POLSKO-CZESKIE DNI MEDIÓW. Impreza odbywa się w ramach projektu ?Czesko- Polski Biuletyn Przedsiębiorcy 2011-13?.

W ramach Dni przewidziana jest m.in. wizyta w redakcji dziennika ?Sumpersky i Jesenicky denik?, wspólne warsztaty i spotkania dziennikarskie czy dyskusja nt. dalszego kierunku ?Biuletynu Przedsiębiorcy?. Uczestnikami Dni będą przedstawiciele polskich i czeskich mediów oraz organizacji pozarządowych.

Organizatorem Dni ze strony polskiej jest Sudecka Izba Przemysłowo- Handlowa ze Świdnicy, natomiast ze strony czeskiej ? Wojewódzka Izba Gospodarcza /Hospodarka Komora/ z Rychnova nad Knezou.

Osobiście liczę m.in. na ponowne spotkanie z dyrektorem czeskiej Izby Gospodarczej p. Jiri Danelem który obiecał nam pomoc w przybliżeniu walorów turystycznych naszego południowego sąsiada.

Dziękujemy organizatorom zwł. Panu Jackowi Zoła za zaproszenie. Na Dni wybiera się również nasza redakcyjna ekipa, już wkrótce w portalu specjalna relacja.

Share:

Author: admin